Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

775651767

nebo

kontakt@czechhome.cz 

Luxusní rodinnou vilu v horském lyžařském středisku Bublava, cena 7.210.000,- Kč

<< zpět

Naše společnost nabízí k prodeji luxusní rodinnou vilu v horském lyžařském středisku Bublava, nedaleko města Kraslice. Prvorepubliková vila prošla v uplynulých letech rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí. Byla přistavena 1/4 domu , která dala nemovitosti nový, vyvážený prostor.

Nadstandardní materiály a citlivá ruka designéra dala rodinné vile punc jedinečnosti a navodila velmi příjemnou atmosféru. Nepodsklepený dům byl kompletně odizolován.

V přízemí se nachází kuchyně s navazující jídelnou, ve které je umístěn krb s teplovzdušným vytápěním dalších nadzemních podlaží. Další, funkčně obdobný krb, se nachází v útulném obývacím pokoji. V zadní části domu je vstup na zahradu, toaleta a technická místnost, s plynovým kombinovaným kotlem. Původní, zdařile zrekonstruované schodiště vás dovede do druhého podlaží. Tři ložnice sladěné v jednotném, vašemu pohledu lahodném designu, s originálními obrazy, které každou ložnici identifikují, nadstandardními materiály vybavená koupelna, dvě toalety a samostatná prádelna jsou součástí tohoto podlaží. Dalším původním, opět zdařile zrekonstruovaný schodištěm vstoupíte do třetího, rozlehlého podlaží. Zde je vše připravené pro realizaci dalších ložnic, koupelny a samostatné kuchyně. Nyní je podlaží v celé své šíři otevřené, je zde umístěné dvoulůžko a příprava pro kuchyňskou linku, vtipně realizovanou okolo schodišťového výstupu.

Celému prostoru dominují tři sedlové vikýře. Samotný dům je kompletně zateplený s novou fasádou a plastovými okny. Na střeše je kvalitní betonová taška. Klempířské prvky z titanzinku. V interiéru jsou ve všech třech podlažích podlahy z masivu - materiál světlý dub.

Vytápění domu krbovými kamny s podporou plynového kotle, napojeným na radiátory. V koupelně vyhřívaná podlaha. V každém podlaží jsou zavěšené sádrokartonové stropy. V celém domě panuje velmi příjemná atmosféra, která bude uchována i novým majitelům. Vážným zájemcům doporučuji prohlídku.

Průkaz energetické náročnosti není zatím zpracován, uvádíme tedy dle zákona energetickou náročnost "G".

Plocha pozemku 1583 m2, užitná plocha 277 m2.

Cena 7.210.000,- Kč

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring