d czechhome | Krásná roubenka se nachází v klidné části obce Jablonec nad Jizerou


Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

774651767

nebo

kontakt@czechhome.cz

Krásná roubenka se nachází v klidné části obce Jablonec nad Jizerou, cena 10.500.000 Kč

<< zpět

Krásná roubenka se nachází v klidné části obce Jablonec nad Jizerou. Nemovitost byla postavena z velmi kvalitních materiálů a má celkme tři poschodí. Z prostorné vstupní haly vejdeme do obývacího pokoje, kde jsou krásná kachlová kamna a kuchyňský kout se spotřebiči. Dále je zde pokoj se šatnou, samostatná toaleta, koupelna s dvojumyvadlem, sprchou, vanou a toaletou. Většina místností má podlahové topení.

Po masivním dřevěném schodišti lze vystoupat do prvního patra, kde jsou dvě prostorné ložnice a koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Nad patrem je půda, která slouží k uskladnění věcí majitelů. V suterénu se nachází apartmán se samostatných vchodem, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a koupelny s toaletou. Dále je v suterénu prostorná garáž s dílnou.

V zahradě je možnost parkování pro 3-4 vozidla. Veškerý vnitřní nábytek byl ručně a na míru vyrobený z masivního dřeva, centrální vysavač. Topení elektrické a prostřednictvím kachlových kamen, odpady řešeny jímkou s bio filtrem, vlastní studna s kvalitní pitnou vodou. Cena je včetně vybavení a nábytku.

Průkaz energetické náročnosti není zatím zpracován, uvádíme tedy dle zákona energetickou náročnost "G".

Parcela: 3643 m², zastavěná plocha: 128 m², obytná plocha: 290 m²

Cena 11.500.000,- Kc , 10.500.000,- Kč

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring