Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

774651767

nebo

kontakt@czechhome.cz

Nabízíme velmi pěkně udržovaný apartmán pro max. 4 osoby, REZERVACE

<< zpět

Nabízíme velmi pěkně udržovaný apartmán pro 2-4 osoby ve známém parku Marina Lipno, který se nachází přímo na břehu Lipenského jezera. Apartmán se nachází v prvním nadzemním podlaží a z balkónu je přímý výhled na jezero.

Apartmán se skládá z prostorné vstupní chodby, odkud je vchod do jednou ložnic, koupelny s vanou a umyvadlem, oddělené toalety a obývací místnosti s kuchyňským koutem. Vybavení apartmánu, které je v ceně, bylo v letech 2015-2016 z větší části obnoveno. Kuchyně je vybavena veškerými spotřebiči. K apartmánu náleží sklep, který se nachází přímo v budově. Voda a elektřina zavedeny, topení centrální. Jedná se o družstevní vlastnictví, přičemž je zde možnost velmi výhodného pronájmu přes společnost Landal (není podmínkou), která zajišťuje pronájmy všech apartmánů v parku.

Hospodářské výsledky z pronájmu na vyžádání poskytneme, obsazenost apartmánů je vysoká. Majitelé platí za společnou údržbu a správu parku apod. Okolí Lipenského jezera jistě netřeba představovat, jedná se o jednu z turisticky nejnavštěvovanějších oblastí v Čechách.

V ceně je zahrnuto veškeré zařízení a vybavení apartmánu. Podlahová plocha: 69,5 m2 + balkon.

REZERVACE

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring