Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

775651767

nebo

kontakt@czechhome.cz

Velmi pěkně udržovaný apartmán ve známém parku Marina Lipno, PRODANO

<< zpět

Nabízíme velmi pěkně udržovaný apartmán pro max. 4 osoby ve známém parku Marina Lipno, který se nachází přímo na břehu Lipenského jezera.

Apartmán se nachází v přízemí a skládá se z prostorné vstupní chodby, odkud je vchod do dvou oddělených ložnic, koupelny s vanou a umyvadlem, oddělené toalety a obývací místnosti s kuchyňským koutem. Vybavení apartmánu, které je v ceně bylo v letech 2015-2016 z větší části obnoveno. Kuchyně je vybavena všemi spotřebiči. K apartmánu náleží sklep, který se nachází přímo v budově. Voda a elektřina zavedeny, topení centrální. Jedná se o družstevní vlastnictví, přičemž je zde možnost velmi výhodného pronájmu přes společnost Landal (není podmínkou), která zajišťuje pronájmy všech apartmánů v parku.

Hospodářské výsledky z pronájmu na vyžádání poskytneme (cirka 3.000,- EUR/rok/netto za poslední 2 roky). Majitelé platí za společnou údržbu a správu parku apod. Okolí Lipenského jezera jistě netřeba představovat, jedná se o jednu z turisticky nejnavštěvovanějších oblastí v Čechách.

V ceně je zahrnuto veškeré zařízení a vybavení apartmánu. Podlahová plocha: 95 m2.

PRODANO

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring