Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

774651767

nebo

kontakt@czechhome.cz 

Krásný pension se nachází kousek od městečka Planá 12 km od Mar. Lázní, € 395.000,-

<< zpět

Krásný pension se nachází kousek od městečka Planá ve vzdálennosti 12 km od Mariánských Lázní. Pension má celkovu kapacitu 30 lůžek, které jsou rozdělené do 14-ti pokojů. Každý z pokojů má vlastní toaletu a koupelnu se sprchovým koutem a dále jsou pokoje vybaveny skříněmi, postelemi , televizí se satelitním příjmem a minibarem.

V přízemí budovy je pěkná vstupní hala s recepcí, kanceláří a skladem. Dále je zde 10 pokojů, přičemž 9 z nich je dvojlůžkových a jeden čtyřlůžkový, který je uspůsoben pro méně pohyblivé osoby. Dále se v přizemí nacházejí dámské a pánské toalety a jídelna s kuchyní, která je k dispozici hostům. Z těchto prostor je vchod na dvě venkovní terasy. Na zápaní straně budovy se nachází společenská místnost s barem, odkud je rovněž vchod na terasu s celkovou kapacitou 35 míst. Tato část je ideální k pořádání svateb, seminářů a oslav.

V prvním patře jsou tři pokoje. Jeden z nich je uzpůsoben jako svatební apartmá s velkým jacuzzi. Druhé dva pokoje mají společnou koupelnu a využívají se většinou pro rodiny s dětmi. Ve druhém patře je jeden velký čtyřlůžkový pokoj, z jehož oken je krásný výhled do okolní krajiny.

Pension je z velké části podsklepen. Ve sklepě je dostatečný skladovací prostor a mimo jiného jsou zde umístěny olejové zásobníky, které slouží k vytápění objektu (zásobníky mají celkový objem 5500 l). Topení lze regulovat v různých částech budovy.

Na pozemku, který náleží k pensionu se nachází ještě rodinný dům, který sestává z vstupní chodby, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou ložnic. Současní majitelé zde započali rekonstrukci, kterou je však potřeba dokončit. Dům je ideální pro majitele nebo správce pensionu.

Pension je umístěn v krásném a klidném prostředí, které je vhodné k procházkám, vyjížďkám na kole a v zimě potom k jízdě na běžkách. V pěší vzdálenosti se nachází známý kostel Svaté Anny.

Pension je v dobrém stavu, ale některé části potřebují renovace. Veškeré vybavení je v ceně.

Parcela: 12.152 m²

Cena: € 395.000,-

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring