Dutch / Holandsky English / Anglicky

 

Vice info

775651767

nebo

kontakt@czechhome.cz 

Velká usedlost s přilehlým kempem se nachází v obci Radim, 7.150.000,- Kc

<< zpět

Velká usedlost s přilehlým kempem se nachází v obci Radim (Luže), okres Chrudim. Celý areál nyní funguje jako ubytovací zařízení s kempem s převážně nizozemskou klientelou (roční obrat ve výši min. 50.000,- EUR). Obytný dům má uzavřený dvůr a skládá se ze tří apartmánů a velkého půdního prostoru, který lze ještě dále využít. Apartmány mohou sloužit k ubytování majitelů nebo k pronájmu. Každý z apartmánů má vlastní kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice a sociální zařízení s oddělenou toaletou. Dům je z části podsklepený.

Původní stodola byla přestavěna a nyní je zde recepce, která slouží kempu a dále bar, prostory k sezení, dětský koutek a prostory pro odpočinek hostů. Také je zde umístěna promítací aparatura. Za barem se nachází kuchyň vybavená různými spotřebiči, mimo jiné lednicemi, mrazáky, myčkou, pračkou apod.

Další přilehlé budovy slouží jako skladové prostory.

Prostor kempu se nachází hned za obytnými budovami a je zde místo pro 48 stanů/karavanů s připojením a elektřinu a dále prostor pro 10 obytných vozidel, z nichž 6 má připojení na elektřinu. V prostorách kempu se dále nachází sociální zařízení, prostor s bojlerem (rok 2016, 275 l) průmyslovou pračkou a sušičkou. Dále je hostům k dispozici velký bazén a menší bazének.

Kemp se nachází v prostorách bývalého sadu, přičemž zde majitelé ponechali většinu stromů, které v letních měsících poskytují hostům přijemný stín. Podél kempu teče potůček.

Areál se prodává včetně veškerého vybavení a zařízení. Dále je v ceně zahrnuto vybavení všech apartmánů, karavany, velké stany, skládací vozíky apod.

V obytné budově je zaveden plyn, elektřina a obecní voda. Kanalizace je v obci zavedena a je zde možnost napojení. V současné době jsou odpady řešeny dvěma septiky (12 a 23 m3), v celém areálu je zavedena wifi, v roce 2016 bylo pořízeno kamerové zabezpečení.

V okolí je spousta příležitostí k rekreaci. Chrudim – 20 km, Vysoké Mýto – 15 km, Pardubice – 28 km.

Parcela celkem: 66.114 m², z toho 26.385 m² na druhé straně silnice se v současné době pronajímá soukromému zemědělci.

Průkaz energetické náročnosti není zatím zpracován, uvádíme tedy dle zákona energetickou náročnost "G".

K dispozici ihned. Cena: 7.150.000,- Kč vcetne DPH

<< zpět

© copyrights czechhome s.r.o.
free website monitoring